Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

1 “klik” pro lepší zákaznický servis

Komunikační modul Tasha hromadně informuje vaše klienty i řidiče pomocí informační SMS nebo emailu. Zvyšuje tak úroveň i efektivitu vašich služeb.

11. 11. 2015

Informační SMS

Snad už všichni z nás se setkali se službou poskytovanou přepravními společnostmi jako Česká pošta, Geis, PPL a dalšími – zasílání informačních SMS zákazníkům s časem doručení zásilky. V momentě, kdy máte systém pro plánování dopravy a přemostíte ho s SMS bránou, můžete stejnou službu svým zákazníkům poskytnout i vy.

SMS brána

SMS brána je místo na internetu, odkud lze zasílat SMS na mobilní telefony. Propojením s ERP systémem nebo systémem pro plánování dopravy můžete posílat důležité informace svým zákazníkům nebo zaměstnancům. Služba funguje prostřednictvím API (rozhraní pro programování aplikací), což umožňuje vývojářům programů začlenit službu do svých projektů tak, aby její používání bylo pro uživatele co nejjednodušší.

Systém SolverTech Tasha má již v sobě zabudováno základní přemostění pro SMS brány. Služba, tak může být uvedena velice rychle do provozu a zvýšit úroveň vašeho zákaznického servisu.

Jak to funguje

Pomocí systému SolverTech Tasha během pár minut vytvoříte optimální rozvozový nebo svozový plán. Získáte tak informaci, kdy budete zavážet či svážet konkrétní zákazníky. Zvolíte si obsah zpráv, nastavíte proměnné, které bude Tasha automaticky dosazovat. Tím mohou být adresy, časy, ceny (dobírka), odkazy na weby apod., o víc už se pak nestaráte. Omezení se nám klade pouze co do počtu znaků pro 1 SMS (160 znaků). Informace lze samozřejmě zasílat i v delších zprávách, je ale potřeba počítat s většími náklady.

Díky vysokému stupni automatizace je rozesílání zpráv mimořádně pohodlné. Aniž byste museli cokoliv dalšího nastavovat, zmáčknete tlačítko a systém automaticky rozešle přes SMS bránu informace zákazníkům.

Komunikační modul SolverTech Tasha

Podstatné informace můžete hromadně rozeslat jak zákazníkům, tak i řidičům, ať už pomocí informační SMS nebo emailu.

Rozesílání e-mailů řidičům

Komunikační modul Tasha také obsahuje možnost možnost komunikace s řidiči pomocí emailového klienta. Pokud řidiči mají k dispozici chytré telefony s datovým připojením, můžete jim zaslat bohaté informace o trase, jako třeba pořadí zakázek, adresu doručení, čas příjezdu, obsah zakázky (typ nákladu, váhu, rozměr), doporučené časy příjezdů a odjezdů, předběžné časy přejezdů, důležité informace o zákaznících – otevírací doba, kontaktní osoba, mapa trasy a další spousta informací. Výhodou je neomezené množství informací a samozřejmě také fakt, že je tato služba zcela ZDARMA.

Cena

Zprovoznění Komunikačního modulu Tasha je bezplatné a rychlé. Náklady na provoz služby jsou nízké, platíte jen za mobilní data svému operátorovi, resp. za odeslané SMS zprostředkovateli
služby SMS brány. Jelikož je přemostění s SMS bránou v systému SolverTech Tasha již implementováno, nebude vás jeho zprovoznění nic stát. Platíte tak jen za zaslané SMS vašemu poskytovateli. Cena SMS se pohybuje průměrně kolem 0,80 Kč. (AXIMA spol. s r.o.listopad 2015). S minimálními náklady tak můžete udělat další krok, který vám pomůže se dostat před vaši konkurenci.

Zajímá vás co dalšího Tasha umí?  Podívejte se na všechny funkce softwaru pro plánování dopravy nebo využijte odkazu témat v hlavním přehledu našeho blogu.

Další články

30 dní zdarma

Vyzkoušejte Tashu na vlastní kůži. S plnou podporou a servisem. Bez rizika.

Vyzkoušet Tashu

Odebírejte náš newsletter

A dostanete jednou za měsíc novinky z oboru.

Potřebujeme potvrdit vaší emailovou adresu. Pro dokončení přihlášení, prosím, klikněte na odkaz, který jsme vám zaslali emailem.