sledovanie vozidiel

Systémov na sledovanie vozidiel pomocou satelitov GPS je nespočetné množstvo. Sledujú spotrebu paliva, vedú knihu jázd alebo bránia odcudzeniu vozidla. Hlavným dôvodom obstarania je ale samotné sledovanie polohy vozidiel, čiže okamžitá kontrola, či vozidlá idú, kadiaľ majú. Kadiaľ ale majú ísť? Idú po optimálnej trase zodpovedajúcej dodacím termínom, prevádzkovým nákladom či okamžitej hmotnosti? Odpovede na… View Article

17. 03. 2017

Systémov na sledovanie vozidiel pomocou satelitov GPS je nespočetné množstvo. Sledujú spotrebu paliva, vedú knihu jázd alebo bránia odcudzeniu vozidla. Hlavným dôvodom obstarania je ale samotné sledovanie polohy vozidiel, čiže okamžitá kontrola, či vozidlá idú, kadiaľ majú. Kadiaľ ale majú ísť? Idú po optimálnej trase zodpovedajúcej dodacím termínom, prevádzkovým nákladom či okamžitej hmotnosti? Odpovede na tieto otázky už sledovací systém neponúka. V nasledujúcich článkoch sa venujeme porovnaniu GPS systémov aj ich prepojeniu s programami na plánovanie a optimalizáciu dopravy.

Další články

 • 20. 12. 2019

  PF 2020

  Už 10 let jdeme správnou cestou. Děkujeme, že jste u toho s námi.

  Do nového desetiletí Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, pohodu a šťastnou cestu!

 • 24. 10. 2019

  Mýtné 2020: 900 km nově zpoplatněných úseků silnic 1.třídy

  Loňské sliby ministra dopravy Dan Ťoka krajům o nezpoplatnění dalších úseků padly, jeho nástupce Vladimír Kremlík tuto dohodu s kraji nedodržel.

 • 23. 04. 2019

  Kariéra

  Rozšiřujeme náš tým a rádi bychom mezi námi přivítali nového kolegu. Zkusíte to s námi?

 • 21. 12. 2018

  PF19

  Přejeme Vám krásné Vánoce a ať je Vaše cesta rokem 2019 bez uzavírek, omezení, bloudění a výmolů!

30 dní zdarma

Vyzkoušejte Tashu na vlastní kůži. S plnou podporou a servisem. Bez rizika.

Vyzkoušet Tashu

Odebírejte náš newsletter

A dostanete jednou za měsíc novinky z oboru.

Potřebujeme potvrdit vaší emailovou adresu. Pro dokončení přihlášení, prosím, klikněte na odkaz, který jsme vám zaslali emailem.