Reference

Podívejte se na vybrané reference, pro koho děláme a co o nás říkají.

Anna Šenk, Manažer alzaExpres

„Skvělá spolupráce. Systém Tasha je ideálně navržen, je super rychlý. Oceňujeme hlavně výborně vyřešenou podporu, která je k dispozici opravdu každý den. Na nic si nehrají, a přesto vymyslí skvělé a funkční řešení!
Je vidět, že konzultanti jsou opravdu lidé na svých místech, ať už v oblasti nastavení funkcí programu přesně na míru společnosti, nebo v návrhu lokace depa a podobných zdánlivě maličkostí, které ovšem ve výsledku ušetří spoustu času, námahy a peněz.

Nákup doručují již 3 hodiny po objednání. Nabízí více než 15tis položek potravin, drogerie a potřeb pro domácí mazlíčky. Vše čerstvé. Vše na čas. Široký sortiment potravin.

Eshop s nábytkem a vlastní dopravou nejen po celé ČR, ale také Slovensku a Maďarsku.

Maloobchodní a velkoobchodní prodej nábytku přes internet a v kamenných prodejnách. Síť prodejen Tempo Kondela po celém Slovensku.

Internetový obchod Spokojenypes.cz se od roku 2006 zabývá specializovaným prodejem a distribucí krmiva, potřeb a vybavení pro domácí mazlíčky. Provozují rozvážkovou službu Rychlý pes, která Praze a okolí dodá zboží již v den objednání.

Segment
logo alza.cz
Logo Expedo nábytek
logo Tempo Kondela
Logo spokojený pes.cz

Zrychlete, zlevněte. Vydělejte víc.

    Vaší zprávě se budeme co nejdříve věnovat.