Reference

Podívejte se na vybrané reference, pro koho děláme a co o nás říkají.

Anna Šenk, Manažer alzaExpres

„Skvělá spolupráce. Systém Tasha je ideálně navržen, je super rychlý. Oceňujeme hlavně výborně vyřešenou podporu, která je k dispozici opravdu každý den. Na nic si nehrají, a přesto vymyslí skvělé a funkční řešení!
Je vidět, že konzultanti jsou opravdu lidé na svých místech, ať už v oblasti nastavení funkcí programu přesně na míru společnosti, nebo v návrhu lokace depa a podobných zdánlivě maličkostí, které ovšem ve výsledku ušetří spoustu času, námahy a peněz.

David Špeta, vedoucí dopravy

„Prodáváme fakt všechno. Velikostně od SIM karet přes nábytek a bílou techniku až po obrovské montované garáže a zahradní altány pět krát pět metrů. A asi po milionu reklamací, kdy kurýr ze zásilkové služby je tím jediným, s kým se náš zákazník potká, jsme se rozhodli založit i vlastní dopravu. Jednou z nejdůležitějších technologií tohoto neskutečně nákladného kroku je vytváření rozvozových plánů,“ .

SCONTO Nábytek s.r.o. je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě již od roku 1990. Služba internetového prodeje a sítí poboček.

Nákup doručují již 3 hodiny po objednání. Nabízí více než 15tis položek potravin, drogerie a potřeb pro domácí mazlíčky. Vše čerstvé. Vše na čas. Široký sortiment potravin.

Eshop s nábytkem a vlastní dopravou nejen po celé ČR, ale také Slovensku a Maďarsku.

Maloobchodní a velkoobchodní prodej nábytku přes internet a v kamenných prodejnách. Síť prodejen Tempo Kondela po celém Slovensku.

Internetový obchod Spokojenypes.cz se od roku 2006 zabývá specializovaným prodejem a distribucí krmiva, potřeb a vybavení pro domácí mazlíčky. Provozují rozvážkovou službu Rychlý pes, která Praze a okolí dodá zboží již v den objednání.

Segment
logo alza.cz
logo Mall. cz
nápis - logo sconto nábytek
logo košík.cz
Logo Expedo nábytek
logo Tempo Kondela
Logo spokojený pes.cz

Zrychlete, zlevněte. Vydělejte víc.

    Vaší zprávě se budeme ihned věnovat.