Reference

Podívejte se na vybrané reference, pro koho děláme a co o nás říkají.

Historie českých závodů Magna Exteriors se datuje až do roku 1946, kdy v Jablonci nad Nisou vznikl předchůdce Plastimat. V současné době se společnost orientuje na inovaci a rozvoj vlastních technologií, postupů.

Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více než 3 700 výdejními místy v ČR a 1 100 na Slovensku, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno, levně a rychle. Touto cestou zasílá zboží spousta internetových obchodů a mohou i jednotlivci se službou „Mezi námi“.

Český startup, který vytváří technologickou platformu pro optimalizaci městské dopravy v České republice i v zahraničí. Cílem společnosti jsou tzv. Chytrá města, kde lidé ztratí závislost na vlastních automobilech a ubude problémů s parkováním.

Služba, kde si můžete objednat cokoliv, co je legální. Je jen na Vás, zda zrovna potřebujete sehnat dort, vyzvednout sako z čistírny, zaběhnout do lékárny, vyzvednout objednávku z výdejny e‑shopu nebo bezpečně přepravit po Praze zásilku.

Jiří Hemerle, majitel

„Jsme rádi, že se ve Florea.cz můžeme již 5 let spolehnout na řešení logistiky od Solvertechu a zejména na jejich podporu. Pro doručování čerstvých řezaných květin je plánování času předání květiny pro klienta často naprosto klíčové. Také díky spolupráci se Solvertechem při plánování logistiky získala Florea.cz jako jediný eshop s květinami ocenění Zlatý certifikát Heureka. Většina pozitivních referencí pak zde míří právě k logistice.“

Gibon Logistics přináší řešení, jak doručit i jeden kus balíku v aktivním chlazeném režimu zákazníkovi až ke dveřím. Díky jejich stále se rozšiřující distribuční síti dokáží obsloužit klienty již téměř po celé ČR.

Od roku 2007 jsou největší městskou kurýrní službou na Slovensku a to nejen v objemu doručených expresních zásilek, ale i ve standardech kvality a inovacích. Jsou registrovanou poštovní společností podle zákona o poštovních službách, a jsou tedy pod dohledem Poštovního regulačního úřadu, který zaručuje jejich klientům právní integritu poskytovaných služeb a dodržování standardů kvality.

Segment
logo Zásilkovna
logo do do
logo florea
Logo Gibon Delivery

Zrychlete, zlevněte. Vydělejte víc.

    Vaší zprávě se budeme ihned věnovat.