O nás

Jsme nadšení hledáním nejlepších cest.

Vznik Solvertechu

Vznikli jsme jako součást procesu automatizace trhu, což je logickým vyústěním technologického pokroku posledních let. Aplikujeme matematické modely do plánování rozvozu.

Kdo jsme a co děláme

Všechny interní týmy Solvertechu pracují s jediným cílem, a to je dodaný a úspěšně naimplementovaný produkt se zapracovaným detailem plánování.

Produkty a jejich využití

Pracujeme se společnostmi působící jak v B2B, tak i v B2C. Řešíme rozvozní problémy standardní, i specifické, kde využíváme širší škálu produktů pro jiné druhy plánování.

Co děláme?
Hledáme cesty.

Jsme předním českým dodavatelem softwaru pro logistiku distribuci. Hlavním benefitem produktů je úspora dopravních nákladů a zkrácení dodacích lhůt.

Našimi klienty jsou firmy s jedním vozidlem i velkými vozovými parky. Na českém trhu působíme od roku od roku 2009. Máme bohaté zkušenosti také s implementacemi na Slovensku, v Polsku, Rakousku, Maďarsku, Kanadě, Austrálii a Velké Británii, kde jsme s podnikáním začínali.

Protože k našim programům vlastníme všechna práva, umíme nabídnout skutečně individuální přístup a řešení na míru vašim potřebám.

Jak čas letěl

2006
Tomáš Pajonk pracuje na softwarových projektech pro britského zákazníka MapMechanics. Poprvé vytvořil algoritmus pro plánování tras, sloužil rozvozu léků pro seniory.
2009
Po návratu z Velké Británie se Tomáš Pajonk zakládá se společníkem a vedoucím vývoje Radkem Veřmiřovským Solvertech. Pracují na vývoji aplikace Tasha použitelné na českém trhu.
2010
Akvizice prvního zákazníka aplikace Tasha.
2012
Solvertech překročil první desítku licencí aplikace Tasha. Tým se rozrostl o společníka a vedoucího podpory a implementace Bohdana Kotoučka.
2016
Solvertech se rozrostla o 4 zaměstnance. Ve spolupráci se společností Rohlík.cz začíná vyvíjet unikátní software na kontinuální plánování dopravy. Logistika největšího českého online prodejce potravin ho používá do dnešního dne.
2021
Solvertech má 18 zaměstnanců/spolupracovníků a více než 100 dlouhodobých zákazníků. Vstupuje na polský trh, začíná vývoj autonomního produktu mobilní aplikace Freya.

Tým

Tomáš Pajonk

jednatel, senior developer

Blanka Richtar

vedoucí provozu a projektů

Bohdan Kotouček

senior logistický konzultant

Roman Bartolšic

vedoucí obchodu

Tomáš Kachel

obchodní zástupce

Robert Procházka

obchodní zástupce

… a dalších patnáct sehraných kolegů z vývoje a implementace.

Zrychlete, zlevněte. Vydělejte víc.

    Vaší zprávě se budeme ihned věnovat.