Reference

Podívejte se na vybrané reference, pro koho děláme a co o nás říkají.

Rohlik.cz

Jeden z největších supermarketů online. Zboží si lze zakoupit na webu či mobilní aplikaci s doručením nebo vyzvednutím na odběrovém místě ještě týž den.

„V Rohlíku si služby SolverTechu nemohu vynachválit. Důvod je prostý – nejen, že jsou profesionálové, ale dá se s nimi normálně mluvit. Jsou spolehliví a flexibilní. To je pro mě velká hodnota. Ostatně, je to jejich vlastní produkt, chtějí ho vyvíjet a zdokonalovat. Jsou to dobří byznysoví parťáci.“

Tomáš Čupr
majitel

Alza.cz

Přes 30 prodejen a více než 270 Alzaboxů. Internetový obchod působící v České republice, na Slovensku a dalších zemích Evropy. Patří k největším tuzemským on-line obchodům se spotřební elektronikou a silné z

„Skvělá spolupráce. Systém Tasha je ideálně navržen, je super rychlý. Oceňujeme hlavně výborně vyřešenou podporu, která je k dispozici opravdu každý den. Na nic si nehrají, a přesto vymyslí skvělé a funkční řešení!
Je vidět, že konzultanti jsou opravdu lidé na svých místech, ať už v oblasti nastavení funkcí programu přesně na míru společnosti, nebo v návrhu lokace depa a podobných zdánlivě maličkostí, které ovšem ve výsledku ušetří spoustu času, námahy a peněz. Jsme vděční i za konzultace v časech coronavirové krize, kdy jsme byli opravdu pod velkým tlakem. Byli schopni nám poskytnout maximální nasazení podpory a nastavení tak, abychom expedici zvládli.“

Anna Šenk
Manažer alzaExpres

Zásilkovna

Česká přepravní společnost poskytující komplexní logistické služby pro internetové obchody.

Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více než 3 700 výdejními místy v ČR a 1 100 na Slovensku, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno, levně a rychle. Touto cestou zasílá zboží spousta internetových obchodů a mohou i jednotlivci se službou „Mezi námi“.

Liftago

Kurýrní služba. Odvoz sebe, klienta nebo zásilky jednoduše přes mobilní nebo webovou aplikaci.

Český startup, který vytváří technologickou platformu pro optimalizaci městské dopravy v České republice i v zahraničí. Cílem společnosti jsou tzv. Chytrá města, kde lidé ztratí závislost na vlastních automobilech a ubude problémů s parkováním.

Mall.cz

Internetový obchod s vlastním rozvozem po Praze a okolí. Široká nabídka bílého zboží, elektro, pc a mobilů, hraček, sportovních, zahradních a chovatelských potřeb.

„Prodáváme fakt všechno. Velikostně od SIM karet přes nábytek a bílou techniku až po obrovské montované garáže a zahradní altány pět krát pět metrů. A asi po milionu reklamací, kdy kurýr ze zásilkové služby je tím jediným, s kým se náš zákazník potká, jsme se rozhodli založit i vlastní dopravu. Jednou z nejdůležitějších technologií tohoto neskutečně nákladného kroku je vytváření rozvozových plánů,“ .

„Celý ten projekt jsme rozjížděli s panem Kotoučkem, na kterého si nemůžeme stěžovat. Od té doby se na to nabalují další prvky a moduly a ten servis od SolverTechu je skvělý.“

David Špeta
vedoucí dopravy

DoDo Czech s.r.o.

Osobní asistent, který sežene a přiveze cokoliv kamkoliv.

Služba, kde si můžete objednat cokoliv, co je legální. Je jen na Vás, zda zrovna potřebujete sehnat dort, vyzvednout sako z čistírny, zaběhnout do lékárny, vyzvednout objednávku z výdejny e‑shopu nebo bezpečně přepravit po Praze zásilku.

Sconto

Jeden z největších prodejců nábytku v Evropě.

SCONTO Nábytek s.r.o. je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě již od roku 1990. Služba internetového prodeje a sítí poboček.

BUDIŠ a.s.

BUDIŠ a.s. je jedním z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů na Slovensku.

Vedle vlastních značek vyrábí i nápoje pro maloobchodní a velkoobchodní řetězce. V pěti výrobních závodech zaměstnává přibližně 400 zaměstnanců. Roční prodej dosahuje obratu kolem 40 milionů EUR. Výrobní sortiment společnosti tvoří více jako 100 druhů výrobků.

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Výrobce a prodejce baget a sandvičů

Přepravky s produkty putují do rozvozových vozů a 70 řidičů je každý den svědomitě rozváží nejen po celé České republice, ale také do zahraničí. Naše výrobky můžete najít na více než 2500 prodejních místech – například na čerpacích stanicích, v supermarketech, automatech, trafikách, školách či menzách.

Florea.cz

Jednička v doručování květin na adresu. Doručení květin každý všední den po celé ČR. Do každého města i vesničky, do škol, do firem, domů i do hotelů. Rozvoz květin probíhá od rána z dep v Plzni, Praze, Jihlavě a Brně. Automobily na rozvoz květin jso

„Jsme rádi, že se ve Florea.cz můžeme již 5 let spolehnout na řešení logistiky od SolverTechu a zejména na jejich podporu. Pro doručování čerstvých řezaných květin je plánování času předání květiny pro klienta často naprosto klíčové. Také díky spolupráci se SolverTechem při plánování logistiky získala Florea.cz jako jediný eshop s květinami ocenění Zlatý certifikát Heureka. Většina pozitivních referencí pak zde míří právě k logistice.“

Jiří Hemerle
majitel

H R U Š K A , spol. s r.o.

Maloobchodní síť prodejen

Společnost Hruška, spol. s r.o. provozuje 3 velkoobchodní sklady ovoce, zeleniny, potravin, drogerie a 455 maloobchodních prodejen.

MP Krásno, a.s.

5. největší český výrobce uzenin a masných výrobků ze samotného srdce Valašska.

Během krátké doby se z malé zastaralé lokální provozovny v srdci Valašska stal moderní podnik, který zaujal místo mezi 5 největšími českými výrobci masa a masných výrobků. Společnost výrazně investovala do modernizace výroby, přičemž veškeré investice byly realizovány tak, aby podnik vyhovoval přísným evropským normám.

Výrobky z Krásna lze v současné době nalézt u řady obchodních řetězců a maloobchodních sítí, stejně jako na pultech specializovaných řeznictví. Společnost expanduje na slovenské a maďarské trhy.

Zrychlete, zlevněte. Vydělejte víc.

    Vaší zprávě se budeme ihned věnovat.