Reference

Podívejte se na vybrané reference, pro koho děláme a co o nás říkají.

Rohlik.cz

Jeden z největších supermarketů online. Zboží si lze zakoupit na webu či mobilní aplikaci s doručením nebo vyzvednutím na odběrovém místě ještě týž den.

“V Rohlíku si služby SolverTechu nemohu vynachválit. Důvod je prostý – nejen, že jsou profesionálové, ale dá se s nimi normálně mluvit. Jsou spolehliví a flexibilní. To je pro mě velká hodnota. Ostatně, je to jejich vlastní produkt, chtějí ho vyvíjet a zdokonalovat. Jsou to dobří byznysoví parťáci.”

Tomáš Čupr
majitel

Alza.cz

Přes 30 prodejen a více než 270 Alzaboxů. Internetový obchod působící v České republice, na Slovensku a dalších zemích Evropy. Patří k největším tuzemským on-line obchodům se spotřební elektronikou a silné z

“Skvělá spolupráce. Systém Tasha je ideálně navržen, je super rychlý. Oceňujeme hlavně výborně vyřešenou podporu, která je k dispozici opravdu každý den. Na nic si nehrají, a přesto vymyslí skvělé a funkční řešení!
Je vidět, že konzultanti jsou opravdu lidé na svých místech, ať už v oblasti nastavení funkcí programu přesně na míru společnosti, nebo v návrhu lokace depa a podobných zdánlivě maličkostí, které ovšem ve výsledku ušetří spoustu času, námahy a peněz. Jsme vděční i za konzultace v časech coronavirové krize, kdy jsme byli opravdu pod velkým tlakem. Byli schopni nám poskytnout maximální nasazení podpory a nastavení tak, abychom expedici zvládli.”

Anna Šenk
Manažer alzaExpres

Zásilkovna

Česká přepravní společnost poskytující komplexní logistické služby pro internetové obchody.

Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více než 3 700 výdejními místy v ČR a 1 100 na Slovensku, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno, levně a rychle. Touto cestou zasílá zboží spousta internetových obchodů a mohou i jednotlivci se službou “Mezi námi”.

BUDIŠ a.s.

BUDIŠ a.s. je jedním z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů na Slovensku.

Vedle vlastních značek vyrábí i nápoje pro maloobchodní a velkoobchodní řetězce. V pěti výrobních závodech zaměstnává přibližně 400 zaměstnanců. Roční prodej dosahuje obratu kolem 40 milionů EUR. Výrobní sortiment společnosti tvoří více jako 100 druhů výrobků.

Family Market s.r.o.

Bývalí „frosťáci“ z Family Frostu.  Tvoří nový Family Market ve stále stejných žlutých autíčkách s 28letou zkušeností v distribuci mražených potravin až do vašich domovů.

Nová obchodní platforma, díky které se k zákazníkům ve vybraných městech dostanou oblíbené pokrmy do druhého dne, nebo do čtvrtého dne kdekoliv jinde v republice. Dodávky až do mrazáku „třeba až do desátého poschodí“ a to bez sebemenšího přerušení mrazícího řetězce o teplotě -19 ̊ C. Jedinečné celorepublikové pokrytí. Aktuálně v České republice z 9 dep obsluhují 70 – 75 tisíc zákazníků pomocí více než 110 obchodních zástupců.

ADRIA GOLD s.r.o

Výrobce oceňovaných mražených výrobků. Vedle širokého sortimentu zmrzlin, vyráběných z nejkvalitnějších surovin a dle vyzkoušených rodinných receptů, vyrábí a distribuují i sortiment skvělých cukrářských výrobků.

Zmrzlinové a cukrářské výrobky dělají ručně podle jejich speciální receptury již od roku 1992. Jsou česká rodinná firma. Milují kvalitní suroviny, moderní technologie a neustálý vývoj vpřed. Jejich výrobky získaly opakovaně ocenění kvality KLASA.

ROJAL spol. s r.o.

Velkoobchodní a  maloobchodní (supermarket) prodeje potravin, alkoholických a nealkoholických nápojů, tabákových výrobků a hygienických potřeb především pro gastro zařízení.

Společnost ROJAL spol. s r.o. byla založena jako rodinná firma v roce 1991 a po celou dobu jejího fungování se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravinářského zboží. Řadí se mezi největší potravinářské velkoobchodní firmy nejen svým obratem, ale také svou působností v celém Zlínském kraji. V rámci velkoobchodní činnosti se Rojal specializuje na alkoholické a nealkoholické nápoje (včetně širokého sortimentu vín a piva), cukrovinky, kávu, sladké a slané pochutiny, základy a přísady do jídel, těžkého koloniálu a jiné potraviny, hygienické potřeby, drogistické zboží apod.

DECODOM s.r.o.

Tradiční výrobce nábytku z Topoľčan, který již několik desetiletí navazuje na nejlepší nábytkářské tradice na Slovensku.

Od roku 2005 disponuje společnost na ploše 14 500m2 expedičně logistickým centrem, ze kterého je distribuováno zboží nejen po Slovensku a Čechách, ale také do jiných zemí EU.

GO4 s.r.o.

Více než 16 let poskytují komplexní kurýrské služby. Neustále přináší nové produkty na trh kurýrských služeb v oblasti CEE.

Od roku 2007 jsou největší městskou kurýrní službou na Slovensku a to nejen v objemu doručených expresních zásilek, ale i ve standardech kvality a inovacích. Jsou registrovanou poštovní společností podle zákona o poštovních službách, a jsou tedy pod dohledem Poštovního regulačního úřadu, který zaručuje jejich klientům právní integritu poskytovaných služeb a dodržování standardů kvality.

H R U Š K A , spol. s r.o.

Maloobchodní síť prodejen

Společnost Hruška, spol. s r.o. provozuje 3 velkoobchodní sklady ovoce, zeleniny, potravin, drogerie a 455 maloobchodních prodejen.

Mall.cz

Internetový obchod s vlastním rozvozem po Praze a okolí. Široká nabídka bílého zboží, elektro, pc a mobilů, hraček, sportovních, zahradních a chovatelských potřeb.

„Prodáváme fakt všechno. Velikostně od SIM karet přes nábytek a bílou techniku až po obrovské montované garáže a zahradní altány pět krát pět metrů. A asi po milionu reklamací, kdy kurýr ze zásilkové služby je tím jediným, s kým se náš zákazník potká, jsme se rozhodli založit i vlastní dopravu. Jednou z nejdůležitějších technologií tohoto neskutečně nákladného kroku je vytváření rozvozových plánů,“ .

„Celý ten projekt jsme rozjížděli s panem Kotoučkem, na kterého si nemůžeme stěžovat. Od té doby se na to nabalují další prvky a moduly a ten servis od SolverTechu je skvělý.“

David Špeta
vedoucí dopravy

Těšínské jatky

Jeden z největších dodavatelů výsekového masa.

Na Moravě a ve Slezsku patří Těšínské jatky k nejvýznamnějším dodavatelům kvalitního výsekového masa hovězího, vepřového a drůbežího a lahodných masných výrobků. Již více než 20 let vyrábí podle tradičních receptur salámy, šunky, párky i uzená masa v nejvyšší kvalitě.

Zrychlete, zlevněte. Vydělejte víc.

    Vaší zprávě se budeme ihned věnovat.