Článek 1 „klik“ pro lepší zákaznický servis – komunikační modul SolverTech Tasha

Vzkažte zákazníkům, kdy k nim dorazí vaše zboží. Propojením systému pro plánování dopravy a SMS brány dokážete s minimální námahou předat zásadní informace velkému množství zákazníků.
z 47 otázek
Zrušit filtr

Většina z nás už se setkala se službou poskytovanou přepravními společnostmi jako Česká pošta, Geis, PPL – zasílání SMS s časem doručení zásilky. V momentě, kdy máte systém pro plánování dopravy a přemostíte ho se SMS bránou můžete stejnou službu svým zákazníkům poskytnout i vy.

SMS brána

SMS brána je místo na internetu, odkud lze zasílat SMS na mobilní telefony. Propojením s ERP systémem nebo systémem pro plánování dopravy můžete posílat důležité informace svým zákazníkům nebo zaměstnancům. Výhoda je možnost automatizace procesu. Pomocí jediného tlačítka je možno zaslat najednou informace všem zákazníkům.

Služba funguje prostřednictvím API (rozhraní pro programování aplikací). Což umožňuje vývojářům programů začlenit službu do svých projektů, aby její používání bylo pro uživatele co nejjednodušší.

Systém SolverTech Tasha má již v sobě zabudováno základní přemostění pro SMS brány. Služba, tak může být uvedena velice rychle do provozu a zvýšit úroveň vašeho zákaznického servisu.

Jak to funguje

Pomocí systému SolverTech Tasha během pár minut vytvoříte optimální rozvozní plán. Získáte tak informaci, kdy budete zavážet konkrétní zákazníky. Aniž byste museli cokoliv dalšího nastavovat, zmáčknete tlačítko „SMS“. Tasha automaticky rozešle přes SMS bránu informace konkrétním zákazníků. Ti dostanou zprávu o tom, kdy jim bude zboží doručeno. Obsah zprávy lze nastavit. Kromě času dodání se většinou udává kontakt na pracovníka, který jim bude zboží doručovat.

Cena

Jelikož je přemostění se SMS bránou v systému SolverTech Tasha již implementováno, nebude vás jeho zprovoznění nic stát. Platíte tak jen za zaslané SMS. Cena SMS je průměrně 0,8 Kč. (březen 2021). S minimálními náklady můžete udělat velký krok, který vám pomůže se dostat před vaši konkurenci.

Toto je naše pomoc vaší dopravě

Naše produkty