Článek My nejsme Prazdroj a nevozíme tatranky

Co je nejčastější obava zákazníků, před zavedením systému na plánování dopravy? Zákazníci se domnívají, že je to jedinečnost podmínek při plánování. Je to ale opravdu problém?
z 50 otázek
Zrušit filtr

Jedinečnost není překážka

Jedna z nejčastějších námitek zákazníků při prezentaci systému SolverTech Tasha je, že jejich způsob plánování dopravy je natolik specifický a s takovým množstvím výjimek, že je nemůže nikdo a nikdy zpracovat, natož počítač.

Do jisté míry mají pravdu. Jen klient ví, co od rozvozu očekává a s čím má být při plánování počítáno. Počítač je v tomto případě jen hloupý stroj, který udělá přesně to, co mu nařídíte. Pokud tedy někde máte špatně stanovený čas závozu, počítač to bere jako fakt a danou zakázku klidně obslouží ve dvě ráno. Kvalita dat je proto velice důležitá.

Teorie vs. praxe

V praxi se tak dost často setkáváme se situací, kdy sice v pomyslné rovině existuje obrovské množství podmínek omezujících rozvoz, ale velmi často jsou to spíše přání, než tvrdá omezení. Nejčastěji se to týká času závozu. Všechny nesrovnalosti se však vyřeší během implementace – rekonstrukcí stávajícího rozvozu. Ve spojení s daty z GPS sledování je to velice silný nástroj.

SolverTech Tasha pracuje při optimalizaci s mnoha parametry, i proto jsme schopni a zvyklí se přizpůsobit mnoha individuálním zadáním našich klientů. Například u firem rozvážejících velkoobchodní zboží, je zpravidla potřeba řešit jak objem, tak váhu zboží. Kilo borůvek zabere jiný objem než kilo toaletního papíru.

Pružnost řešení

Jelikož systém SolverTech Tasha vyvíjíme, jsme schopni reagovat velice pružně na přání našich zákazníků. Nadneseně by se dalo říct, že neexistuje rozvozní problém, na který bychom neměli řešení. Důležitá je součinnost a chuť pustit se i do zdánlivě těžko řešitelných situací. Společnými silami se tak projekt může dostat za hranice vašich očekávání. Odměnou vám bude nejen uspokojení z dobře provedené práce, ale i snížení nákladů a úspora času potřebných k dennímu plánování rozvozů.

Toto je naše pomoc vaší dopravě

Naše produkty