Reference

Podívejte se na vybrané reference, pro koho děláme a co o nás říkají.

Nela Domkářová, vedoucí expedice

„S firmou Solvertech se vší spokojeností spolupracujeme již několik let. Tasha nám umožňuje rozvážet potraviny do domácností po celé republice a nahrazuje několik pracovních sil. Program neustále zdokonalují, nabízí perfektní koncept logistického řešení a technickou podporu taktéž na jedničku.“

Potraviny přímo od farmářů nakoupené online s vyzvednutím na jednom z výdejních míst po celé ČR.

Tomáš Čupr, majitel

„V Rohlíku si služby Solvertechu nemohu vynachválit. Důvod je prostý – nejen, že jsou profesionálové, ale dá se s nimi normálně mluvit. Jsou spolehliví a flexibilní. To je pro mě velká hodnota. Ostatně, je to jejich vlastní produkt, chtějí ho vyvíjet a zdokonalovat. Jsou to dobří byznysoví parťáci.“

Ing. Tomáš Hlaváček, Projektový manažer

Tasha nám v Jídlo Markýz usnadnila a zefektivnila práci v dopravě a rozvozu zboží k našim zákazníkům. Implementace celého programu byla krátká a rychlá, včetně napojení na náš účetní systém. Podpora ze strany Solvertech je na vysoké úrovni, problém vyřešíme do několika minut přes TeamViewer. Úspora v práci člověka a jeho čase je nenahraditelná v porovnání s cenou programu Tasha.“

Ivan Vykouk, Majitel a jednatel společnosti

„Tasha je naprosto jedinečný nástroj pro plánování rozvozů a optimalizaci tras. Pro nás, jakožto společnost distribuující potraviny pro gastronomii do všech koutů ČR a Slovenska, je naprosto nepostradatelný. Za několik let zkušeností si jej nemůžeme vynachválit. Za zmínku stojí velice dobrá komunikace a okamžité a věcné řešení jakéhokoliv problému. Především máme super zkušenost s panem Kotoučkem.“ 

Společnost Hruška, spol. s r.o. provozuje 3 velkoobchodní sklady ovoce, zeleniny, potravin, drogerie a 455 maloobchodních prodejen.

Společnost Míča – Bagoňová patří k pěstitelům a prodejcům ovoce a zeleniny z Božic na Znojemsku. V sortimentu společnosti najdete nejen čerstvé bylinky a standardní sortiment ovoce zeleniny, ale i kompletní sortiment exotických produktů včetně baby zeleniny, čerstvého koření, výhonků, klíčků a hub.

Nová obchodní platforma, díky které se k zákazníkům ve vybraných městech dostanou oblíbené pokrmy do druhého dne, nebo do čtvrtého dne kdekoliv jinde v republice. Dodávky až do mrazáku „třeba až do desátého poschodí“ a to bez sebemenšího přerušení mrazícího řetězce o teplotě -19 ̊ C. Jedinečné celorepublikové pokrytí. Aktuálně v České republice z 9 dep obsluhují 70 – 75 tisíc zákazníků pomocí více než 110 obchodních zástupců.

Zmrzlinové a cukrářské výrobky dělají ručně podle jejich speciální receptury již od roku 1992. Jsou česká rodinná firma. Milují kvalitní suroviny, moderní technologie a neustálý vývoj vpřed. Jejich výrobky získaly opakovaně ocenění kvality KLASA.

Významný dodavatel surovin a ingrediencí pro pekaře a cukráře. Významný podíl na českém trhu zaujímá zejména v oblasti prodeje margarínů, tuků, suchých plodů, posypů a dalších komodit. V současné době se společnost začala mnohem více zaměřovat na zavádění novinek, které odpovídají současným spotřebitelským a technologickým trendům, zejména v segmentu pekařských a cukrářských směsí a zlepšujících přípravků.

Společnost Ekvia je součástí norského koncernu Orkla ASA, konkrétně její divize Orkla Food Ingredients.
Více než 6000 m2 skladové plochy v 4 provozech je EKVIA schopná skladovat dostatečné množství zboží na to, aby mohli plynule zásobovat zákazníky kompletním sortimentem. Logistický systém s vlastní distribucí zboží, umožňuje, aby zákazník dostal objednané zboží tehdy, když ho potřebuje a očekává, v požadovaném množství, kvalitě a čase.

Segment
logo rohlík.cz
Logo Hruška - maloobchodní síť
Logo Míča - Bagoňová
logo Orkla Food Ingredients Česko
Logo ekvia
logo BonFood
logo scuk.cz

Zrychlete, zlevněte. Vydělejte víc.

    Vaší zprávě se budeme co nejdříve věnovat.