Reference

Podívejte se na vybrané reference, pro koho děláme a co o nás říkají.

Český startup, který vytváří technologickou platformu pro optimalizaci městské dopravy v České republice i v zahraničí. Cílem společnosti jsou tzv. Chytrá města, kde lidé ztratí závislost na vlastních automobilech a ubude problémů s parkováním.

Anna Šenk, Manažer alzaExpres

„Skvělá spolupráce. Systém Tasha je ideálně navržen, je super rychlý. Oceňujeme hlavně výborně vyřešenou podporu, která je k dispozici opravdu každý den. Na nic si nehrají, a přesto vymyslí skvělé a funkční řešení!
Je vidět, že konzultanti jsou opravdu lidé na svých místech, ať už v oblasti nastavení funkcí programu přesně na míru společnosti, nebo v návrhu lokace depa a podobných zdánlivě maličkostí, které ovšem ve výsledku ušetří spoustu času, námahy a peněz.

Tomáš Čupr, majitel

„V Rohlíku si služby Solvertechu nemohu vynachválit. Důvod je prostý – nejen, že jsou profesionálové, ale dá se s nimi normálně mluvit. Jsou spolehliví a flexibilní. To je pro mě velká hodnota. Ostatně, je to jejich vlastní produkt, chtějí ho vyvíjet a zdokonalovat. Jsou to dobří byznysoví parťáci.“

Ing. Tomáš Hlaváček, Projektový manažer

Tasha nám v Jídlo Markýz usnadnila a zefektivnila práci v dopravě a rozvozu zboží k našim zákazníkům. Implementace celého programu byla krátká a rychlá, včetně napojení na náš účetní systém. Podpora ze strany Solvertech je na vysoké úrovni, problém vyřešíme do několika minut přes TeamViewer. Úspora v práci člověka a jeho čase je nenahraditelná v porovnání s cenou programu Tasha.“

Ivan Vykouk, Majitel a jednatel společnosti

„Tasha je naprosto jedinečný nástroj pro plánování rozvozů a optimalizaci tras. Pro nás, jakožto společnost distribuující potraviny pro gastronomii do všech koutů ČR a Slovenska, je naprosto nepostradatelný. Za několik let zkušeností si jej nemůžeme vynachválit. Za zmínku stojí velice dobrá komunikace a okamžité a věcné řešení jakéhokoliv problému. Především máme super zkušenost s panem Kotoučkem.“ 

Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více než 3 700 výdejními místy v ČR a 1 100 na Slovensku, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno, levně a rychle. Touto cestou zasílá zboží spousta internetových obchodů a mohou i jednotlivci se službou „Mezi námi“.

Služba, kde si můžete objednat cokoliv, co je legální. Je jen na Vás, zda zrovna potřebujete sehnat dort, vyzvednout sako z čistírny, zaběhnout do lékárny, vyzvednout objednávku z výdejny e‑shopu nebo bezpečně přepravit po Praze zásilku.

Vedle vlastních značek vyrábí i nápoje pro maloobchodní a velkoobchodní řetězce. V pěti výrobních závodech zaměstnává přibližně 400 zaměstnanců. Roční prodej dosahuje obratu kolem 40 milionů EUR. Výrobní sortiment společnosti tvoří více jako 100 druhů výrobků.

Jiří Hemerle, majitel

„Jsme rádi, že se ve Florea.cz můžeme již 5 let spolehnout na řešení logistiky od Solvertechu a zejména na jejich podporu. Pro doručování čerstvých řezaných květin je plánování času předání květiny pro klienta často naprosto klíčové. Také díky spolupráci se Solvertechem při plánování logistiky získala Florea.cz jako jediný eshop s květinami ocenění Zlatý certifikát Heureka. Většina pozitivních referencí pak zde míří právě k logistice.“

Společnost Hruška, spol. s r.o. provozuje 3 velkoobchodní sklady ovoce, zeleniny, potravin, drogerie a 455 maloobchodních prodejen.

Během krátké doby se z malé zastaralé lokální provozovny v srdci Valašska stal moderní podnik, který zaujal místo mezi 5 největšími českými výrobci masa a masných výrobků. Společnost výrazně investovala do modernizace výroby, přičemž veškeré investice byly realizovány tak, aby podnik vyhovoval přísným evropským normám.

 

Gibon Logistics přináší řešení, jak doručit i jeden kus balíku v aktivním chlazeném režimu zákazníkovi až ke dveřím. Díky jejich stále se rozšiřující distribuční síti dokáží obsloužit klienty již téměř po celé ČR.

Nákup doručují již 3 hodiny po objednání. Nabízí více než 15tis položek potravin, drogerie a potřeb pro domácí mazlíčky. Vše čerstvé. Vše na čas. Široký sortiment potravin.

Společnost Míča – Bagoňová patří k pěstitelům a prodejcům ovoce a zeleniny z Božic na Znojemsku. V sortimentu společnosti najdete nejen čerstvé bylinky a standardní sortiment ovoce zeleniny, ale i kompletní sortiment exotických produktů včetně baby zeleniny, čerstvého koření, výhonků, klíčků a hub.

Od roku 2007 jsou největší městskou kurýrní službou na Slovensku a to nejen v objemu doručených expresních zásilek, ale i ve standardech kvality a inovacích. Jsou registrovanou poštovní společností podle zákona o poštovních službách, a jsou tedy pod dohledem Poštovního regulačního úřadu, který zaručuje jejich klientům právní integritu poskytovaných služeb a dodržování standardů kvality.

Nová obchodní platforma, díky které se k zákazníkům ve vybraných městech dostanou oblíbené pokrmy do druhého dne, nebo do čtvrtého dne kdekoliv jinde v republice. Dodávky až do mrazáku „třeba až do desátého poschodí“ a to bez sebemenšího přerušení mrazícího řetězce o teplotě -19 ̊ C. Jedinečné celorepublikové pokrytí. Aktuálně v České republice z 9 dep obsluhují 70 – 75 tisíc zákazníků pomocí více než 110 obchodních zástupců.

Na Moravě a ve Slezsku patří Těšínské jatky k nejvýznamnějším dodavatelům kvalitního výsekového masa hovězího, vepřového a drůbežího a lahodných masných výrobků. Již více než 20 let vyrábí podle tradičních receptur salámy, šunky, párky i uzená masa v nejvyšší kvalitě.

Od roku 2005 disponuje společnost na ploše 14 500m2 expedičně logistickým centrem, ze kterého je distribuováno zboží nejen po Slovensku a Čechách, ale také do jiných zemí EU.

Společnost ROJAL spol. s r.o. byla založena jako rodinná firma v roce 1991 a po celou dobu jejího fungování se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravinářského zboží. Řadí se mezi největší potravinářské velkoobchodní firmy nejen svým obratem, ale také svou působností v celém Zlínském kraji.

Zmrzlinové a cukrářské výrobky dělají ručně podle jejich speciální receptury již od roku 1992. Jsou česká rodinná firma. Milují kvalitní suroviny, moderní technologie a neustálý vývoj vpřed. Jejich výrobky získaly opakovaně ocenění kvality KLASA.

Sídlo i centrální sklad ve Střelicích u Brna. Díky této strategické poloze nabízí bezkonkurenční rozvozové služby, které probíhají každý všední den prostřednictvím speciálních klimatizovaných vozů.

Významný dodavatel surovin a ingrediencí pro pekaře a cukráře. Významný podíl na českém trhu zaujímá zejména v oblasti prodeje margarínů, tuků, suchých plodů, posypů a dalších komodit. V současné době se společnost začala mnohem více zaměřovat na zavádění novinek, které odpovídají současným spotřebitelským a technologickým trendům, zejména v segmentu pekařských a cukrářských směsí a zlepšujících přípravků.

Společnost Ekvia je součástí norského koncernu Orkla ASA, konkrétně její divize Orkla Food Ingredients.
Více než 6000 m2 skladové plochy v 4 provozech je EKVIA schopná skladovat dostatečné množství zboží na to, aby mohli plynule zásobovat zákazníky kompletním sortimentem. Logistický systém s vlastní distribucí zboží, umožňuje, aby zákazník dostal objednané zboží tehdy, když ho potřebuje a očekává, v požadovaném množství, kvalitě a čase.

Eshop s nábytkem a vlastní dopravou nejen po celé ČR, ale také Slovensku a Maďarsku.

Maloobchodní a velkoobchodní prodej nábytku přes internet a v kamenných prodejnách. Síť prodejen Tempo Kondela po celém Slovensku.

Nela Domkářová, vedoucí expedice

„S firmou Solvertech se vší spokojeností spolupracujeme již několik let. Tasha nám umožňuje rozvážet potraviny do domácností po celé republice a nahrazuje několik pracovních sil. Program neustále zdokonalují, nabízí perfektní koncept logistického řešení a technickou podporu taktéž na jedničku.“

Potraviny přímo od farmářů nakoupené online s vyzvednutím na jednom z výdejních míst po celé ČR.

Výrobce masa a uzenin, tepelně opracované i neopracované masné výrobky. Široký sortiment specialit i tradičních výrobků.

Internetový obchod Spokojenypes.cz se od roku 2006 zabývá specializovaným prodejem a distribucí krmiva, potřeb a vybavení pro domácí mazlíčky. Provozují rozvážkovou službu Rychlý pes, která Praze a okolí dodá zboží již v den objednání.

Segment
logo alza.cz
logo rohlík.cz
logo Zásilkovna
logo florea
Logo Hruška - maloobchodní síť
logo krásno
Logo Gibon Delivery
Logo Míča - Bagoňová
Logo těšínské jatky
logo jaso cash and carry
logo Orkla Food Ingredients Česko
Logo ekvia
Logo Expedo nábytek
logo Tempo Kondela
logo BonFood
logo scuk.cz
logo Makovec - maso uzeniny
Logo spokojený pes.cz

Zrychlete, zlevněte. Vydělejte víc.

    Vaší zprávě se budeme co nejdříve věnovat.