Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Flexibilní software pro dispečery spolupracuje s Excelem

Změna je život, ale zvyk železná košile. SolverTech TASHA ve verzi 3.3 přináší možnost editace situací v důvěrně známém prostředí Microsoft Excel.

24. 05. 2016

Říká se to dobře a zní to skvěle: inteligentní software pro dispečery automatizuje firemní procesy a zvyšuje efektivitu… Jenže ovládat je stále musí lidé, a učení se novým programům většina smrtelníků nevnímá jako nejzábavnější povyražení. Pak se kancelářemi nesou vzdechy a otázky různé naléhavosti, od věcné “Proč tu, sakra, nefunguje Ctrl-Z?” po existenciální “Ó mami, proč jsi mě porodila?”.

Respektujeme, že uživatelé systému SolverTech TASHA nemusí výpočetní techniku zrovna milovat. Dumání nad funkcemi programu pro plánování dopravy rádi vymění za činnosti užitečnější nebo milejší. Proto se stejnou vehemencí, s jakou posilujeme intelekt TASHI, usilujeme i o její vstřícné chování. Přitom nespoléháme na vlastní představy, ale ptáme se vás, uživatelů. A jsme opravdu rádi, když nám své zkušenosti bez obalu předáváte.

To je také stručná historie vzniku dalšího modulu, který systém pro plánování dopravy SolverTech TASHA ve verzi 3.3 přináší: možnost editace situací v důvěrně známém prostředí Microsoft Excel.

Dělejte, jak jste zvyklí

Teď si můžete zvolit, zda pro vytváření, úpravy a mazání všech typů objektů (jakými jsou vozidla, přidání rozvozů či svozů, místa nebo směny) použijete Tashu, nebo Excel. Funguje jako externí editor, do kterého snadno vyexportujete vybraná data, uděláte s nimi, co potřebujete, a pak je znovu, stejně snadno, uložíte do Tashi.

Spolupráce Tashi s Excelem je příkladná a možnostem použití se meze nekladou – záleží jen na vašich znalostech Excelu. Využijte je a zvyšte rychlost nebo komfort zpracování svých dispečerských či analytických úkolů.

Řekněme, že vykládka u rozvozu trvá cca 30 minut pro náklady o hmotnosti jedné tuny a více. Při hmotnostech pod jednu tunu se doba vykládky zkracuje na 20 minut, resp. na 15 minut u hmotností menších než 500 kg. Závislosti můžete nastavit přímo v TASHI, nebo v Excelu. Pokud skvěle ovládáte excelovské funkce, můžete si závislosti vskutku košaté nastavit během několika okamžiků.

Využití výpočetních funkcí MS Excel

Využití funkcí v prostředí Microsoft Excel – zde např. pro hromadné nastavení časů vykládky dle váhy

Obdobně můžete v Excelu vytvářet a libovolně editovat zakázky, vozidla atd. Musíte si jen dát pozor na rozlišení datových typů buněk, to vám ale jako excelujícímu počtáři nemusíme připomínat.

Software pro dispečery

Tasha – software pro dispečery umožňuje vytváření zakázek v prostředí MS Excel

Flexibilní software pro dispečery aneb Proč se učit lopatu, když umíte krumpáč?

Tasha nevolá Excel na pomoc s úlohami, na které sama nestačí. Dává na vybranou, s jakým nástrojem chcete (v dané chvíli) pracovat. Rozhodnete-li se ze staré lásky pro Excel, nebude Tasha žárlit. Výsledky vaší práce bez reptání převezme a bezchybně je zapíše do svých databází k dalšímu běžnému využití.

Hledáte ten správný software pro dispečery? Pro více informací, jak si usnadnit život při plánování dopravy programem SolverTech Tasha, zavolejte 775 865 185 nebo napište na info@solvertech.cz.

Rádi zvýšíme váš výkon i úspory.

Aktualizace verzí softwaru pro dispečery SolverTech Tasha bude u jednotlivých klientů probíhat automaticky dle časového harmonogramu.
Pokud si však přejete software aktualizovat co nejdříve, prosíme, využijte našeho kontaktního formuláře, volejte 725 280 485 nebo pište na podpora@solvertech.cz.

Další články

30 dní zdarma

Vyzkoušejte Tashu na vlastní kůži. S plnou podporou a servisem. Bez rizika.

Vyzkoušet Tashu

Odebírejte náš newsletter

A dostanete jednou za měsíc novinky z oboru.

Potřebujeme potvrdit vaší emailovou adresu. Pro dokončení přihlášení, prosím, klikněte na odkaz, který jsme vám zaslali emailem.